Zapraszam na 30 faktów o mnie :)
1. Mam na imię Agnieszka;
2. Od września będę uczęszczać do 2 gimnazjum;
3. Urodziłam się 08.10.2002r., czyli jestem wagą ^^ jak Leoś <3;
4. Jestem od niedawna Bambino <3;
5. Mam starszego o 2 lata brata;
6. Moimi ulubionymi kolorami są czarny i ciemny zielony;
7. Moim ulubionym przedmiotem w szkolę jest język polski, ale kocham też koło teatralne i chrześcijańskie na których wymyślamy przedstawienia, a potem występujemy u nas w szkole jak i w innych :) ;
8. Mam psa Mikuśa i świnkę morską Gutka;
9. Mam 3 marzenia. 1- nauczyć się angielskiego 2- zamieszkać w Anglii 3- spotkać Bam;
10.Moje ulubione danie to hamburger i spagetti z sosem słodko-kwaśnym;
11. Moim ulubionym słowem jest 'hopeful' i 'word';
12. Kiedyś lubiłam Justina Biebera, ale teraz mnie irytuje;
13. Mam jedną najlepszą przyjaciółkę. Ma na imię Nadia;
14. Kocham czytać książki i opowiadania;
15. Nie nawidzę historii i niemieckiego;
16. Nie umiem jeździć na rolkach. Może kiedyś wam opisze pewną sytuację związaną z rolkami xdd;
17. Uwielbiam tańczyć;
18. Jestem meega chuda;
19. Mam ok.1,63;
20. Jestem wredna, ale ostatnio staram się być miła;
21. Jestem zielonooką, ciemną blondynką ^^;
22. Moimi ulubionymi muzykami są: Shawn Mendes, Sylwia Lipka, Jeremi i Artur Sikorscy, oczywiścię Bam, lecz zaliczam ich do zespołów, ale walić to wpisze ich tu ^^ xd;
23. Lubię też posłuchać czasem: Sylwii Przybysz, Chriastiana Chollinsa i Nowatora;
24. Ślizgonka <3;
25. Ulubione filmy: ,,Trzy metry nad niebem" , ,,Ósmoklasiści nie płaczą";
26. Zakochana w serialu ,, The Vampire Diaries";
27. Jestem za Deleną, choć kiedyś byłam za Steleną, ale teraz jest DELENA FOREVER!! <3;
28. Odkąd stałam się książkoholiczką nie przepadam za grami, a już tymbardziej telewizją. Robię jednak wyjątek dla ,,The Vampire Diaries" i ,,Shadowhunters". Z tego drugiego mam po prostu bekę xd :P ;
29. Kocham pić cappucino, najlepiej śmietankowe lub waniliowe <3;
30. Żelko-żerca <3 ^^.
To na tyle :) mam nadzieję, że choć trochę mnie poznaliście :-] i przepraszam za wszelkie błędy ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz